18.07.2024 - Trend Oteller - Bungalow Otel Rehberi

Özge Bungalow Hotel

ADRES
Çıralı / Kemer / Antalya
TELEFON
Whatsapp' dan Tesise Ulaşabilirsiniz !!!
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Hakkımızda

Çıralı da bulunan Konaklama tesisimiz 2007 yılının mayıs ayında bitirilerek siz değerli müşterilerimizin hizmetine açılmıştır.

Özge Hotel & Bungalow 6000 m2 yeşil arazi üzerine kurulan, yörenin ağaçları kullanılarak inşaa edilen 12 adet 30 m2 lik bağımsız bungalowlardan oluşmaktadır. Bungalowlarımızda 1 adet iki kişilik yatak ve bir adet çekyat bulunmaktadır. Ailece rahat ve sıhhatli bir şekilde konaklama imkanınız vardır.

Özge Bungalow Evler

Bungalow odalarımızda Duş, Tuvalet ve Klima bulunmakta olup her türlü rahatınız için elimizden gelen yapılmıştır. Bu geniş yeşil alanda güneşlenebilir, ve çeşitli sporlar yapabilirsiniz. Sahilde şezlong ve şemsiye mevcuttur. Tesisimizde Kablosuz internet bağlantısı bulunmaktadır.

Kahvaltı ve yemeklerinizi yörede yetişen ve burada yapılan doğal yöresel ev yemekleri ile, bir taraftan haşmetli toros dağlarının, diğer taraftan masmavi, pırıl pırıl denizin arasında ki açıkhava Restaurant ımızda alabilirsiniz.

Bundan eminizki burada, ben ve ailem ile geçireceğiniz her gün, sizlere unutulmayacak anılar bırakacak ve tekrar ve tekrar her sene, deniz kamlumbağlarının yaptığı gibi, buraya gelmekten başka çareniz olmayacak.

Hepinize sıhhatli ve hoş günler dileği ile…

ULAŞIM

Araba İle

Antalya Kaş istikametinde ilerleyiniz (batı), Tekirova’dan sonra, Çıralı (7 km) sapağından giriniz. Manzaralı, virajlı yolutakip edin.

Otobüs ile

Eğer otobüs ile gelmeyi planlıyorsanız bizim tavsiyemiz ulaşım rahatlığı açısından Antalya Otogar’ından her yarım saatte bir Kaş Patara yönüne hareket eden otobüslere binip, Çıralı sapağına kadar inmenizdir. Çıralı yol sapağında bir dolmuş durağı var. Bu duraktaki dolmuşlara binerek Özge Hotel Bungalow’a gitmek istediğinizi söyleyiniz.

Özge Bungalow Hotel Özge Bungalow Hotel
Özge Bungalow Hotel
Özge Bungalow Hotel

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN

FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ