14.04.2024 - Trend Oteller - Bungalow Otel Rehberi

Fimar Life Bungalow

ADRES
Terziköy Kaplıca Mevkii Çiviköy - AMASYA
TELEFON
Whatsapp' dan Tesise Ulaşabilirsiniz !!!
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Bungalow Evler

8 adet bulunan toplamda 3+1 kişinin konaklama yapabildiği alternatif odamız olan Clup Odalar’da standart hizmetlerimizi sunuyoruz. Standart odalarımızın aksine bu odalarımızda yetişkin-çocuk farkı gözetmiyoruz.

Oda Özellikleri

Bağlantılı oda alternatifinin de bulunduğu otelimizde özellikle kalabalık nüfusa sahip ailelerimiz ihtiyaca yönelik bir konfora sahip olabilirler. İki ayrı odanın birlikte kullanılmasıyla sunulan Connection Oda hizmetimizde bağlantılı odalar isteğe bağlı olarak kendi taraflarından kilitlenebilmekte, ayrı olarak da kullanılabilmektedir. Tüm odalarımızda standart olan tv, telefon, kasa, küvet, saç kurutma makinası, tuvalet, minibar, bornoz, banyo malzemeleri, çarşaf, havlu, uyandırma servisi ve Wi-Fi hizmetleri Connection Odalarımızda da bulunmaktadır.

Fimar Life Bungalow

Deluxe Odalar

Standart odalarımıza göre daha geniş olan Delux odalarımız da jakuzi mevcuttur. İhtiyaca yönelik olarak 1 veya 2 ek yatak konabilen odalarımızda Tv, telefon, kasa, küvet, saç kurutma makinası, tuvalet, minibar, bornoz, banyo malzemeleri, çarşaf, havlu, uyandırma servisi ile Wi-Fi hizmetleri standart olarak sunulmaktadır. Ayrıca Delux odalarımızdan bir tanesi “Engelli Odası” olarak hizmet vermektedir.

Havuzlu Villalar

Toplamda 10 adet bulunan ve 2+2 kişinin konaklama yapabildiği Havuzlu Villalarımızda otelimize ait tüm standart hizmetlerimizi sunuyoruz. Diğer odalarımızın aksine Villalarımızın içerisinde 2metrex2metre ebatlarında 1 metre derinliğinde ekstra havuzlarımız bulunuyor.

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN

FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ