23.05.2024 - Trend Oteller - Bungalow Otel Rehberi

Endes Bungalov Evler

ADRES
Mehmetalan Köyü - Zeytinli - Edremit - Balıkesir
TELEFON
0 (266) 377 17 11 - 0 (545) 479 08 12
FAKS
0 (266) 377 17 11
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Konum :EdremitKazdağlarıBalıkesir

Telefon : 0 (266) 377 17 11 – 0 (545) 479 08 12

Ağaç Evler

Tamamen doğal malzemelerden yapılmış ağaç evlerimizi sizler için dekore ettik. Şömine ve jakuzi lüksünü bizimle dağların temiz havasında yaşayın.

Doğal Yemekler

Kazdağlarının doğal ürünlerine, yöremizin lezzetlerini katarak sizlere tamamen organik yemekler sunuyoruz.

Oksijen Çadırı

Dünyanın sayılı doğal güzelliğe ve oksijenine sahip yerlerinden olan Edremit ‘ de bulunan Kazdağları’ nda tatili doya doya yaşayın.

AKTİVİTELER

Bungalov Evlerimizden başlayıp ve kampımızda son bulan 7 km ve 3 saatte tamamlanan parkurumuz bulunmaktadır. Biz bu yürüyüşe Aqua Trekking diyoruz. Yürüyüşün zorluk derecesi orta seviyededir. Orta yaş ve üstü için uygundur. Parkurun 4,5 km’si çam ağalarının arasında patika ve dağ yollarında, 2,5 km’si Kirişlik Vadisi’nde nehrin akağına girerek onlarca doğal gölü kah yüzerek kah yürüyerek tamamlıyoruz. Doğal kaynaklarımızdan sularımızı içiyoruz. NOT: Yürüyüş esnasında yanımıza yürümeye ve suya girmeye elverişli ayakkabı, fotoğraf makinesi ve su geçirmez kılıflar alıyoruz.

YOGA VE MEDİTASYON

Oksijen deposu Kazdağı’nda Yoga ve Meditasyon yapmak bir ayrıcaklıktır. Kampımızda 2 Yoga evimiz bulunmaktadır. 1. Yoga evimiz nehrin kenarında 90 m2, 2. Yoga evimiz ağaçların arasında 60 m2 ‘dir. Su ve bülbül sesleri arasında Meditasyon yapabilirsiniz.

BUNGALOV EV ÖZELLİKLERİMİZ

Kampımızda 20 adet ev vardır. 45 yatak kapasitelidir. Evlerimiz 2 ve 3 yataklıdır. Evlerimizde WC DUŞ, sıcak su mevcuttur. Her evin kendine ait sebze bahçesi var, kendi sebzelerinizi sulayabilir, çapalayabilirsiniz. Yetiştirdiğiniz ürünü dalından koparıp afiyetle yiyebilirsiniz. Sabah kahvaltısı ve akşam yemeği açık büfe olup, yemeklerimiz Ege mutfağının zengin çeşitlerinden ve zeytinyağlı olarak sunulmaktadır. Aileniz ve sevdiklerinizle nehir kenarındaki sedirlerde uzanıp su ve bülbül sesleri eşliğinde kitabınızı okuyabilir, sohbet edebilir ve hatta geceleri yıldızları seyredebilirsiniz.

ÇADIR ÖZELLİKLERİMİZ

Kendi çadırınızı getirip kurabilirsiniz.

Çadır alanımızda ortak kullanım duş wc mevcuttur.

Çadırınızın önünde ateş ve mangal yakabilirsiniz.

Endes Bungalov Evler Endes Bungalov Evler Endes Bungalov Evler Endes Bungalov Evler Endes Bungalov Evler Endes Bungalov Evler Endes Bungalov Evler Endes Bungalov Evler Endes Bungalov Evler
Endes Bungalov Evler
Endes Bungalov Evler
Endes Bungalov Evler
Endes Bungalov Evler
Endes Bungalov Evler
Endes Bungalov Evler
Endes Bungalov Evler
Endes Bungalov Evler
Endes Bungalov Evler

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN

FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ